Logowanie
Rejestracja
Logowanie
Rejestracja
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ucs.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "UNI CONTROL SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Kartuska 391A, 80-125 Gdańsk, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia.Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ucs@ucs.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Produkty

Produkty
Sterowniki seria UCS 20

Sterowniki seria UCS 20

Opis
Wejścia Wyjścia
Ilość wejść cyfrowych: 4
Ilość wyjść przekaźnikowych: 3
Ilość wejść rezystancyjnych PT1000: 5 Ilość wyjść analogowych 0-10V: 3
Ilość wejść analogowych 0-10V: 2
Ilość wyjść PWM: 2

 

 

Sterowniki serii UCS20 są swobodnymi konfigurowalnymi sterownikami przeznaczonymi do sterowania średnimi i dużymi systemami HVAC.
     Dzięki dużej ilości wejść i wyjść oraz ogromnym możliwościom programowym sterowniki umożliwiają sterowanie systemami HVAC w bardzo szerokim zakresie.
    Dowolną aplikację można wprowadzić bezpośrednio z klawiatury sterowników i nie wymagają one żadnych zewnętrznych narzędzi programowych typu komputer, programator lub karta pamięci.

Uniwersalność i elastyczność
    Sterowniki UCS mają bardzo bogate i elastyczne oprogramowanie obejmujące całość zagadnień dotyczących systemów HVAC. Mimo rozbudowanego oprogramowania są bardzo proste w obsłudze. Wbudowane bloki funkcyjne można swobodnie skonfigurować w łatwy i intuicyjny sposób. System MENU jest zorganizowany w sposób bardzo czytelny i działa w sposób interakcyjny, dostosowując się do zdefiniowanej aplikacji przez użytkownika. Elementy związane z nie wykorzystywanymi funkcjami i parametrami są usuwane z systemu MENU.
    Sterowniki UCS w odróżnieniu od swobodnie programowalnych regulatorów, nie wymagają zewnętrznych narzędzi programowych, ani tworzenia własnych algorytmów sterowania przez użytkownika, gdyż mają wbudowane algorytmy i funkcje do pełnego sterowania układami HVAC. Do stworzenia własnych aplikacji wystarczy jedynie odpowiednio skonfigurować sterownik krok po kroku z poziomu systemu MENU.

Zegar czasu rzeczywistego
    Seria UCS20 posiada zegar czasu rzeczywistego z tygodniowym harmonogramem pracy. Dla każdego dnia można zdefiniować do trzech stref czasowych. Strefa czasowa jest określona przez godzinę startu i godzinę zatrzymania układu. W ramach każdej strefy są ustalone wszystkie wartości zadane: temperatura, wilgotność, ciśnienie lub natężenie CO, bieg lub obroty wentylatorów itp. Również można wyłączyć lub włączyć pracę niektórych urządzeń w ramach tych stref.

 

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania dla zalogowanych
<< Wstecz