Logowanie
Rejestracja
Logowanie
Rejestracja
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ucs.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "UNI CONTROL SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Kartuska 391A, 80-125 Gdańsk, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia.Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ucs@ucs.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

O firmie

Firma UCS jest producentem najwyższej jakości urządzeń do sterowania systemów klimatyzacyjnych.
Cieszymy się uznaniem wielu klientów, co jest dowodem, że produkty UCS odpowiadają najnowszym standardom i wymaganiom jakości.

UCS utrzymuje czołową pozycję na rynku dzięki szybkim reakcjom na postęp w technologii oraz nieustannej pracy badawczej nad rozwojem swoich produktów.

Proponujemy skorzystanie z naszej oferty. Przekonacie się Państwo, jakie korzyści przynosi współpraca z dostawcą służącym doradztwem technicznym oraz  zapewniającym najwyższą jakość swoich wyrobów.